Документарні операції

Документарні операції


Документарні операції - це перевірена й зручна форма розрахунків, що дозволяє мінімізувати ризики, як експортера, так й імпортера за зовнішньоекономічним контрактом, а також мінімізувати втрати, що залежать від контрагента за договором політичної й економічної ситуації в країні. Тому, здійснюючи міжнародні комерційні операції, необхідно використати надійні інструменти забезпечення платежів.

АТ "КБ "СОЮЗ" пропонує для своїх Клієнтів послуги із проведення операцій з використанням:
▪ документарних акредитивів;
▪ документарних інкасо;
▪ банківських гарантій.

Документарних акредитив - це зобов'язання Банку виплатити продавцеві товарів або послуг з рахунку свого Клієнта (покупця) певну суму в погодженій валюті, якщо продавець надасть у встановлений строк документи, передбачені в акредитиві. Документарні акредитиви застосовуються практично у всіх країнах світу, забезпечуючи при цьому найвищу правову надійність угод, завдяки тому, що вони регулюються уніфікованими міжнародними правилами, а не внутрішнім законодавством. Використання документарного акредитива надає впевненість продавцеві в одержанні належних йому засобів відразу після відвантаження товару, незалежно від платоспроможності покупця. У той же час покупець не буде платити, перш ніж товар дійсно не буде доставлений на його адресу.

Документарне інкасо - одержання через Банк належної суми за контрактом проти передачі відповідних документів. Використання документарного інкасо дає більше високу надійність оплати для продавця, ніж при оплаті по факту поставки продукції, перешкоджає покупцеві роздобувати у своє володіння товари, не оплативши їх, або не акцептиював вексель. Збільшується також швидкість одержання грошей для продавця. При цьому покупець оплачує документи, що підтверджують відвантаження товару, на відміну від передоплати, коли в нього немає впевненості в тім, що продавець поставить товар.

Банківська гарантія - є найважливішим інструментом виконання договірних зобов'язань при міжнародних комерційних операціях. Банківська гарантія - це юридично незалежне доповнення до договорів про купівлі-продажу або про надання послуг. Надавши її, Банк зобов'язується виплатити певну суму, якщо його Клієнт не виконає свої договірні зобов'язання.

У випадку виникнення додаткових питань і зацікавленості в послугах Банку з питань тарифів на відповідні послуги, просимо звертатися за телефоном: +38(044) 393-93-61.

Прес-центр


04.08.2021 До уваги всіх зацікавлених осіб

22.03.2021 До уваги клієнтів АТ "КБ "СОЮЗ"

13.04.2020 До уваги акціонерів та клієнтів АТ «КБ «СОЮЗ»

16.03.2020 Про проведення річних Загальних зборів акціонерів

Курси валют

Від: 30.06.2017
Купівля/продаж валюти +38 (044) 393-93-58

валюта покупка продаж
USD - -
EUR - -
RUR - -
GBP - -
CHF - -

Курси золота

Від: 26.06.2017
Купівля/продаж золота +38 (044) 393-93-79

вага, г ____покупка ____продаж
1г, грн злиток 1г, грн злиток
1 - 0,00 - 0,00

Головний офіс


Україна, 01010 м. Київ, вул. Суворова, 4
тел.: +38 (044) 393-93-40
Схема проїзду
 

Піднятись наверх